ÜRÜN KATEGORİLERİ

İade ve Değişim

İADE BİLGİLERİ

Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmektir. Bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de TT Makine Sanayi ve Dış Tic.LTD.ŞTİ. firmamızın Müşteri Memnuniyeti Sistemi’ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin sevk olmayan siparişinizden vazgeçebilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları:

Satın almış olduğunuz Sigma Profil Grubu ürünleri haricindeki tüm ürünleri iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz . İade edilen ürünler müşteri tarafından farklı bir ürün ile değiştirmek isteniyor ya da direkt olarak iade ediliyor ise , iade kargo ücretini müşteri firma ya da şahıs tarafından ödemektedir , ancak iade edilen ürünler TT Makine tarafından yanlış ürün olarak gönderildiyse , iade kargo ücreti TT Makine tarafından karşılanacaktır. Sigma profil grubunda bulunan sigma profilleri , kesimleri gerçekleşmiş olduğundan , iade alamamaktayız. Bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. 

İade ve Değişim Kabul Edilmeyen Durumlar

Aşağıdaki durumlarda ürün iade ve değişim talebinizi kabul edemiyoruz.

1. İade etmek istediğiniz ürün kargo veya Ambar firması tarafından bozulmuşsa teslim alınmadan derhal kargo veya ambar firmasına iade edilmesi gerekmektedir. 

2. Demonte olarak satılan ürünün montajı yapılmışsa.

3. Ürün özel siparişle tarafınızdan teyit alınarak üretilip size gönderilmişse.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün TT Makine San ve Dış Tic.LTD.ŞTİ. adresine ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte TT Makine San ve Dış Tic.LTD.ŞTİ. nin herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise info@tt-makine.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Firma Adı : TT Makine San ve Dış Tic.LTD .ŞTİ.
Adres: Maltepe mahallesi Çifte Havuzlar Caddesi Prestige İş Merkezi No:27/344 34010 Zeytinburnu İstanbul TürkiyeTel: +90 212 493 49 56

tr_TRTurkish
[woocommerce_currency_switcher_radio_list]